Горизонтально Спрямоване Буріння ГНБ

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
від 80 000 грн.

Технологія методом горизонтального спрямованого буріння (ГНБ)

Одним з основних видів бестраншейного будівництва є горизонтально-напрямок буріння (ГНБ) – спосіб утворення свердловини із запроектованими характеристиками, безперервним моніторингом процесу буріння та коригуванням траси у процесі її будівництва.


Бестраншейні технології: відомі у світі як NO-DIG (не копають) є варіантом виконання робіт з підземного будівництва трубопроводів без розкриття грунту і виходу на поверхню. З використанням бестраншейных способів понад 95% всіх робіт проводитися під землею без порушення зовнішнього ландшафту. Ми хочемо представити Вам найуніверсальніший з них, який ідеально відповідає потребам комунального сектору та є найкращим у співвідношенні якість-строки-вартість.


Горизонтальний напрямок буріння (ГНБ): ґрунтується на облаштуванні горизонтальної свердловини між двома технологічними котлованами по чітко заданій траєкторії за допомогою вимивання попередньо зруйнованого ґрунту з одночасним протягуванням трубопроводу.


Весь процес умовно поділяється на чотири етапи:


Етап 1-й: підготовчі роботи - включають інженерні дослідження з вивчення стану існуючих комунікацій, земляні роботи з підготовки технологічних котлованів, доставка і складання трубопроводу в готову батіг необхідної довжини, інші роботи при необхідності.


Етап 2-й: пілотне буріння - це буріння свердловини малого діаметра, що задає напрямок для майбутнього трубопроводу. Є особливо важливим процесом, що потребує особливої ​​уваги, досвіду та технічної оснащеності. Бурова машина поступово забурюється штангами, нарощуючи бурову колону, на початку якої знаходиться пілот - інструмент дає можливість коригувати напрямок бурової колони. Контроль за рухом бурової колони здійснюється за допомогою локаційного обладнання, яке приймає інформацію із зонда-випромінювача, розташованого у «пілоті». Зонд-випромінювач дозволяє отримати інформацію про глибину проходження, напрям руху, кут нахилу щодо горизонту. Під час проходження пілотного буріння для самопливних трубопроводів додається геодезичний контроль для врахування зміни рельєфу місцевості.


Етап 3: попереднє розширення виконується для досягнення діаметра свердловини, що на 30% перевищує діаметр трубопроводу. Розширення здійснюється за допомогою Риммера (розширювачів) різноманітної конструкції залежно від ґрунту: ущільнюючий ріжучий, руйнівно-ущільнюючий і т.д.


Етап 4-й: затягування трубопроводу - після досягнення необхідного діаметра до бурової колони прикріплюється батіг трубопроводу через спеціальний пристрій: вертлюг, що не передає обертальний рух бурової колони на батіг трубопроводу.


Будь-який процес супроводжується подачею в бурову свердловину розчину - суміш бентонітової глини та спеціальних полімерів на водній основі, що виконує ряд найважливіших функцій в процесі ГНБ вимивання розбуреної породи до стартового технологічного котловану, підтримання стінок свердловини до завершення процесу укладання трубопроводу, як охолоджуюча Кількість та склад бурового розчину, необхідного для роботи, суттєво відрізняється і залежить від типу ґрунту.

Замовити дзвінок


Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок